top of page

AMV Metall OÜ

Ettevõtluse 2, Karksi-Nuia 

69103 Viljandi maakond

E-mail:  info@amvmetall.ee

Telefon: +372 5304 7074

Reg.nr:  12084999

KMKR:  EE101613529

IBAN:  EE261010220194437223

Meie meeskond

Madis Millistvere

Projektijuht, Juhatuse liige

E-mail: madis@amvmetall.ee

Telefon: +372 5622 8063

Heinari Reinbach

Arendus- ja haldusjuht, Juhatuse liige

E-mail: heinari@amvmetall.ee

Telefon: +372 5692 2350

Andre Aavastik

Viimistlusjuht, Juhatuse liige

E-mail: andre@amvmetall.ee

Telefon: +372 5304 7074

Martin Õun

Tootmise meister

E-mail: martin@amvmetall.ee

Telefon: +372 5786 4023

Rait Mutle

Tehasejuht

E-mail: rait@amvmetall.ee

Telefon: +372 5246596

Meelis Salumaa

Viimistluse meister

E-mail: viimistlus@amvmetall.ee

Telefon: +372 5885 4545

Kristjan Lõvi

Paigaldusjuht

E-mail: kristjan@amvmetall.ee

Telefon: +372 512 5974

Mati Mäeots

Keevituskoordinaator

E-mail: mati@amvmetall.ee

Telefon: +372 5346 3079

Rivo Luuka

Paigaldusjuht

E-mail: rivo@amvmetall.ee

Telefon: +372 5568 5044

Karen Mutle

Personalijuht

E-mail: karen@amvmetall.ee

Telefon: +372 5916 5874

bottom of page