AMV Metall OÜ

Ettevõtluse 2, Karksi-Nuia 

69103 Viljandi maakond

E-mail:  info@amvmetall.ee

Telefon: +372 5304 7074

Reg.nr:  12084999

KMKR:  EE101613529

IBAN:  EE261010220194437223

Meie meeskond

Madis Millistvere

Projektijuht, Juhatuse liige

E-mail: madis@amvmetall.ee

Telefon: +372 5622 8063

Heinari Reinbach

Arendus- ja haldusjuht, Juhatuse liige

E-mail: heinari@amvmetall.ee

Telefon: +372 5692 2350

Andre Aavastik

Viimistlusjuht, Juhatuse liige

E-mail: andre@amvmetall.ee

Telefon: +372 5304 7074

Airika Lainoja

Personalijuht, Juhtkonna assistent

E-mail: airika@amvmetall.ee

Telefon: +372 5916 5874

Vahur Lükk

Tehase juht, Keevituskoordinaator

E-mail: vahur@amvmetall.ee

Telefon: +372 5662 6895

Martin Õun

Tootmise meister

E-mail: martin@amvmetall.ee

Telefon: +372 5786 4023

Meelis Salumaa

Viimistluse meister

E-mail: viimistlus@amvmetall.ee

Telefon: +372 5885 4545

Kristjan Lõvi

Paigaldusjuht

E-mail: kristjan@amvmetall.ee

Telefon: +372 512 5974